Çfarë përdoruesit tanë janë duke thënë se për XMailer, XServers, XDomains, XHeater, Allion

cheap nfl jerseys
I do agree with all the ideas you have presented in your postcheap nfl jerseys china. They"re really convincing and will certainly work. Still, the posts are too short for newbies. Could you please extend them a bit from next time? Thanks for the post. cheap nfl jerseys https://twitter.com/jackyfeng98


where to find cheap nfl jerseys
Thanks a lot for sharing this with all people you actually understand what you are talking approximately! Bookmarked.postcheap jerseys, Please additionally talk over with my web site =). We may have a link change contract between us! where to find cheap nfl jerseys https://twitter.com/jackyfeng98


cheap nfl jerseys paypal
I have been exploring for a little for any high-quality articles or blog posts on this sort of area postcheap nike nfl jerseys. Exploring in Yahoo I at last stumbled upon this web site. Reading this information So i am happy to convey that I"ve an incredibly good uncanny feeling I discovered exactly what I needed. I most certainly will make certain to do not forget this web site and give it a look regularly. cheap nfl jerseys paypal https://www.cheapnfljerseysfreeshippngpro.com


[email protected]23.06.2020 në 22:50
Një faqe interneti për 13 rubla për 1000 karaktere, cilesi, garanci, unike http://cllic.xyz/xr7


[email protected]13.02.2020 në 22:11
Selling Aged 2012 Twitter accounts General Information ?? Email Address Verified ?? All accounts come with full access to the original email that was used to create the account! ??8 years old ??Comes with little or no followers, following ??Comes with bio or profile picture Price $5 Only! Interested? - click buy now button. For Bulk 2012 Accounts only, Contact us @: https://sellaccs.net Skype & Telegram : congmmo ICQ : @652720497 Email : [email protected] . com


[email protected]01.02.2020 në 7:39
Selling Aged 2010-2012 Twitter accounts General Information Email Address Verified All accounts come with full access to the original email that was used to create the account! 8 years old Comes with little or no followers, following Comes with bio or profile picture Price $5 Only! Interested? - click buy now button. For Bulk 2012 Accounts only, Contact us @: Email: Email - [email protected]l . com https://sellaccs.net Discord : CongMMO#9766 Skype & Telegram : congmmo ICQ : @652720497 Thank you!


googles27.03.2019 në 16:45
hello this post very interesting googles https://google.com/


googles26.03.2019 në 20:37
hi that submit so interesting googles https://google.com/


Denis20.11.2018 në 13:53
Mëdyshje në kërkim të programit të ngrohtë-up serverat, gjithçka kam gjetur ose nuk përshtaten në parametrat dhe funksionalitetin ose çmimi. Mjaft nga aksidenti në disa video kam dëgjuar se nuk është e tillë një program Xheater blerë atë, por doli se serverat për të cilat vendosur unë, për disa arsye që nuk lidhen me programin, jo shumë i mërzitur bleva u guys Xserver, për të qenë i sinqertë, mori disa kohë para shumë momente të duhej të mendoj (për shembull pas instalimit të server në të cilën postmaster, ajo outputted një gabim dkim dhe dmark dhe supozohet se është jo e vërtetë të shprehura, problemi ishte zgjidhur vetëm reinstalled bosht dhe ri-instaluar pmta, e postmaster domain qe nuk hiqen, dhe pas ri-instaluar pmta domain software nuk është e konfirmuar). Pra, në thelb të butë, unë jam shumë i lumtur, uroj djemtë e jo për të ndaluar zhvillimin e software. Ato.mbështetja është e shpejtë, duke pritur kohë të gjatë orarit të punës mund të jetë më pak se një minutë.


Nicholas03.11.2018 në 11:34
Kritikat unë shoh disa pozitive. Një negativ që nuk i përhapur? Kur Ju përgjigjur rudely të klientit, e cila kërkon më shumë se 2 pyetje? Kur klienti nuk e flet ndonjë fyerje në fjalë, dhe Menaxheri i mbështetur haptas tregon se klienti nuk ka? Gjoja klienti është duke folur sikur ai është një zotëri? Këto janë fjalët e Menaxherin Tuaj. Kur Ju bllokohet blerë programin dhe qasje e afërt me ta? Programin e keni blerë, por kjo nuk do të punojë, sepse lëshuar një version të ri dhe duhet të paguajë përsëri me 50% zbritje e tanishme, në fund të fundit janë thyer dhe e mbyllni aktuale qasje në faqen e internetit dhe në chat etj? Po, Ju keni deklaruar dash në RPN dhe të gjitha.


Jura18.10.2018 në 10:04
Kur përzgjedhjen e programeve për postimeve kishte një zgjedhje e disa opsione të vendeve. Thjesht rastësisht pashë një program nga XSPAMER. U ndal zgjedhja e tij mbi ta. Kurrë nuk penduar për zgjedhjen time. Kam blerë një grup, i cili përbëhet nga katër programe. Programi ndërveprojnë dhe të plotësojnë njëri-tjetrin, për të përmbushur të gjitha të deklaruara kriteret. Përditësuar vazhdimisht. Në këtë moment unë e konsideroj të tyre më të mira në treg. Ato.mbështetur në nivelin më të lartë, menjëherë përgjigjen trajtimit të klientëve dhe të ofrojë shumë ndihmë të kualifikuar.Komente Negative në lidhje me këto programe, unë mendoj se, të shfaqet nga ata njerëz të cilët nuk e kanë kuptuar ose nuk donte ta kuptojnë. Zhvilluesit e Software-it dhe mbështetje teknike. Unë ju uroj sukses në zhvillimin e aktiviteteve të tyre. Në treg të përgjegjshëm dhe të ndershëm profesionistë të keni shumë pak.


Ivan24.06.2018 në 17:07
Programi XHeater duke punuar si duhet, time funksion është kryer. Duke kërkuar për një çift me të afërmin e programit të ngrohtë-up, të kam gjetur një program i parë XHeater dhe e hodhi atë nga Ref. link për këtë, i nënshkruar dhe të blerë programin.


Vyacheslav30.05.2018 në 2:10
Software është shumë i ftohtë, ngritjen e servers në nivelin më të lartë për të ngritur një server të vetëm duke instaluar PMTA, kishte të gjitha DNS të dhënat të regjistrohen me dorë për të instaluar server mori 20-30 minuta, të gjitha të dhënat në Xservers kope dhe gjithçka shkoi automatikisht instaluar, dhe më e rëndësishmja, pas këtyre cilësimeve të ketë ndonjë letra pa probleme në inboks të shkuar, shpejtësia e vëllimit është e mirë, tërheq server të jetojnë për një kohë të gjatë, nëse e saktë listën e postimeve për të bërë, unë jam shumë i kënaqur, faleminderit zhvilluesit për të tillë një të ftohtë të programit, dhe shumë çmime të arsyeshme, unë madje do të thotë se ajo është shumë e lirë për programe të tilla, si bleva trajnimit me scripts 10 herë më e shtrenjtë, dhe këto rezultate nuk ishin, në Përgjithësi, unë të rekomandojë, unë absolutisht e duan atë!


Mohamed Ruziev15.05.2018 në 17:23
Do të thoni Ju në lidhje me programin, që sapo goditi mua. Nuk e kam parë programet që nuk janë të joshur të saj me disa të mitur të mirë të pronave dhe pastaj nuk do të pritni para për të shërbimeve mbështetëse. Në fund të fundit, çdo gjë shkoi si zakonisht. Nuk ka "orgazmë" nga blerja e ka. Por pastaj unë erdhi nëpër një program Xmailer nga djemtë e Elinesoft. Është e hapësirë!!! Pra, çfarë është përdorimi i këtij programi? Dhe gjithsesi se çfarë ajo është duke bërë? Shpjegoni sepse. Nëse Ju kanë prodhimet e tyre, e tyre klientelen dhe duan të komunikojnë me ta shpirti për shpirtin, ky program është për Ju. Dhe për të komunikuar zemra për zemrën, nuk ka mënyrë më të mirë se letra personale. Tani pëllumbat pothuajse të fluturojnë, dhe Postin e Rusisë nuk ka rëndësi se sa shumë u përpoq tuaj trill nuk është i kënaqur. Dhe të gjithë për të shkruar shkronjat e kohës dhe përpjekje nuk është e mjaftueshme. Atëherë Ju me siguri të them se ajo është më e lehtë email, asgjë nuk është e thjeshtë. Këtu Ju mendoi ai, por nëse nuk keni konsumatorët me gishtin tuaj të llogarisë. Shkroi, të dërguar - prisni për emoticons...) Dhe në qoftë se Ju keni klientët mbi 1000 !? Atëherë çfarë të bëjmë? Dhe gjithsesi, Ju e dini se kutitë e klientëve Tuaj, por klienti juaj është ende shumë e pronarëve dhe mbikëqyrësve të cilët vendosin që të jetë tuaj të dashur bisedë apo jo!? Kjo është një tjetër filtra spam, ajo kufizon shërbimeve postare nga numri i dërgesave. Pastaj ata pretendojnë tuaj, bashkangjitur fotografi dhe lidhje në email nuk e pëlqen tuaj titujt që përshkruajnë thelbin e letrës përmbajnë "stop fjalë". Dhe raste të tilla janë çdo ditë e më shumë. Natyrisht, tjetër lajm rreth produkteve tuaja, ju thjesht mund të ndajnë tuaj në faqen zyrtare të internetit dhe të lejojnë klientët tuaj të vijnë dhe të shikojnë rreth e rrotull. Dhe në qoftë se Ju keni nevojë për të parë atë të drejtë tani apo më vonë këtë ditë. Ju nuk mund të merrni ato për të shikoni në faqen Tuaj te internetit. Personale-mail dhe klienti juaj, pasi një ditë-check. Xmailer lajmet tuaj direkt vë nën hundën e klientit tuaj, pa marrë parasysh se sa ju keni në atë të shërbimeve postare ata kanë kutive. Duke përfshirë të gjitha opsionet e këtij programi, Ju do të jetë në INBOX. Programi do të Ju ndihmojë të shkruani letra, caktoni atyre të bukur me ndihmën e shumta templates. Ju gjithashtu mund të shihni se, mora letrën tuaj të marrësit ka hapur mesazhin tuaj. Të gjithë, më shumë se 20 mjete të ftohtë të përfshira në këtë program është një program të veçantë. Nëse për të mbledhur këto programe dhe për të konfiguruar një listë postimesh të tij, muajt dhe në kohë të kërkimit nuk është e mjaftueshme. Dhe çdo fazë kërkon të duhur të kualifikimeve dhe përvojës. Ky program është me të vërtetë një biznes mjet. Edhe në qoftë se Ju keni me klientët e të gjitha probleme, ajo Ju ofron një bazë të gati 2-GIS ndërtuar në të. Ju duhet të zgjidhni industrinë dhe për të dërguar sugjerimet tuaja. Software ju lejon për të mbledhur të mundshëm klientët nga vende të ndryshme në dy klikime, deri për social networking. Të gjitha ato që unë kam shkruar për Ju në lidhje me këtë program, është vetëm maja e ajsbergut. Nga të blerë një licencë për 2900 rubla(ajo ishte më e shtrenjtë se 5000 rubla ), ju do të merrni një e pabesueshme hapësirë për e-mail marketing. Përgjigje!)


Konstandini14.05.2018 në 20:28
Përdorni xdomains dhe paratë e tyre është më se e vlefshme. Cilësimet janë të thjeshta,domains, çfarëdo parses. Mbështetjen e teknologjisë është rrufe të shpejtë përgjigjet për të gjitha pyetjet. Shumë të gjithëve. Faleminderit për një mrekulli e tillë software.


Administrata26.03.2018 në 22:47
Këtu është një artikull në faqen tonë të ndihmojë portal në rivendosjen e licencave për software-in tonë, në qoftë se ju keni ndryshuar sistemin dhe për të humbur licencës: https://blog.xspamer.ru/2018/03/24/перенос-и-восстановление-лицензий/ Ne vetëm mund të transferojë të licencës ekzistuese. Ata që ishin aktivizuar, baza e kësaj është konfirmimi pagesës dhe të klientit id që është përdorur për të aktivizuar licencës. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Samvel26.03.2018 në 0:33
Blerë programin xdomains, për punën time, nuk është replaceable. Pas reinstalling OS licencës fluturuan për të shërohen, ju duhet të sigurojë dëshmi e pagesës, unë nuk mund të kuptoj se si për të bërë atë, por më pas e kuptoi se shikoni arrin në Yandex mail, por unë pastrohen dhe kishte punuar gjatë dhe të vështirë për të mbledhur të pasqyrave Bankare, të kontrolluar kartat, etj. për të konfirmuar, ende aktiv, por pastaj përsëri me sa duket OS reinstalled, dhe tani përsëri për të konfirmuar pagesën dhe të paguajnë 500r. Secili është i mbrojtur nga mashtrimi, ju e dini, por ajo është e mirë për të dërguar individëve. kryesore dhe e përdorin atë për të aktivizuar programin në mënyrë të pavarur, siç është bërë në një prej programeve të mia. Tani totalit të programit të paguhet dhe nuk mund të përdorin. Do të keni për të blerë të reja.


Stanislav07.02.2018 në 18:28
bleu Xdomains , si çdo gjë, të ruaj një shumë kohë dhe nerva në analizë gramatikore domain, për të blerë unë rekomandoj!


Administrata26.01.2018 në 1:45
Përgjigje të mëparshme në shqyrtim Natalia nga 25.01.2018 22:52 >>Pse blerjen e programit xheater ju nuk do të paraqisni kyç licencës dhe aktivizoni programin hiqen Admin: Sepse çelësi i është dhënë, kur blerja e dy ose më shumë programe, kur ju të blerë një licencë për një program, licenca është aktivizuar në server. >>ata që paguajnë që ju të holla dhe në qoftë se fluturon OS në kompjuter kam për të provuar se kur dhe se si kam paguar për këtë program dhe që do të thotë se unë mund të përdorni vetëm një kompjuter Admin: Shërim të humbur licencës është përmes mbështetjes me ofrimin e konfirmimi pagesës me datën dhe kohën e pagesës së vjetër të IDENTITETIT për të cilën aktivizuar licencës dhe të reja të IDENTITETIT për të cilën ju dëshironi për të transferuar licencën. >>të tjerët unë dua të paralajmëroj për blerjen programi pyet për licencë kyçe ,ndoshta në qoftë se ju fluturojnë OS, ose ju thjesht vendosni të punës nga distanca mundësitë ju e keni këtë nuk do të.... Admin: Shërim procedurën e përshkruar më lart, një manual për transferimin e licencës për vetë-aktivizimit në një kompjuter tjetër nën të ndihmuar->Rreth->licencë të transferimit. Në pamundësi për të transferuar në mënyrë të pavarur një numër të pafund të kohës! Faleminderit për komentin Tuaj! Me të fala, Elinesoft. Projekti XSpamer.ru


Natalia25.01.2018 në 22:52
Unë dua të pyes hartuesit e këtyre programeve - pse blerjen e programit xheater ju nuk do të paraqisni kyç licencës dhe aktivizoni programin fshihen ato paguajnë që ju të holla dhe në qoftë se fluturon OS në kompjuter kam për të provuar se kur dhe se si kam paguar për këtë program dhe që do të thotë se unë mund të përdorin atë në vetëm një kompjuter, për shkak se nuk ka rrethana, kur njerëzit janë duke punuar distanca nga shtëpia dhe që tani ju për transferimin e licencës për të TJERËT.kompjuteri duhet të paguajnë 500r .paguajnë ju një licencë janë pyetur për të dhënë çelësat dhe rezulton se të blini ajrore jo të gjithë kanë mundësi për të punuar në një kompjuter të vetëm .rreth TP thonë se as e keqe as e mirë nuk duan pra, të ndihmuar nga ata nuk do të presin .për programet, por I bleu të gjithë ata 4 Pc mund të otospitsya vetëm pozitivisht ,për të kuptuar ato me lehtësi edhe për fillestar dhe djemtë me të vërtetë e dinë punën e tyre .në Përgjithësi programi është i madh , si për mua nuk ka software më të mirë se këta njerëz.respekt për ju .por unë ju pyes për të dhënë më kyç të programit xheater dhe të tjerët të duan për të paralajmëruar blerjen programi pyet për licencë kyçe ,ndoshta në qoftë se ju fluturojnë OS, ose ju thjesht vendosni të punës nga distanca mundësitë ju e keni këtë nuk do të....


Anastasia05.12.2017 në 19:25
Programi është i shkëlqyer, ju mund të kuptoni edhe pa njohuri të thellë në këtë fushë. Ju lejon të kurseni një sasi të mirë të buxhetit në shpallje, në përgjigje nga mailing list me të vërtetë është! Thank you very much për këtë softuer!


Oleg30.10.2017 në 13:37
Mirëdita. Programi XMailer nuk e keqe dhe funksionale - nuk ka ankesa. Por si XHeater atëherë nuk është punë për të bërë. Së pari, kur overclocking një të ri domain, 95% e email nuk do të vetëm të bien në tuaj dosje spam, dhe të gjithë mail shërbimet e letrës nuk ka të kaluar, është hequr pa mundësinë e mesazhit të ofrimit të adresuarit. Unë mendoj se arsyeja është se kur ju krijoni mesazhe, ju mund të futni vetëm titullin, trupi i e-mail dhe një lidhje (ose nuk ka lidhje). Vlerësimi i këtyre mesazheve e-mail shërbime, duke përfshirë anti-spam shërbime të tilla, si: mail-tester.com vështirë të japë më të mirë vlerësimi është pothuajse deri në 5, dhe ajo është e njohur për mitraloz spam. Të zbatojë aftësinë për të futur fotot (dhe pastaj çdo gjë do të jetë shumë më interesante) që do të rrisë ndjeshëm shpërndarjen e letrave me destinacion përfundimtar në shpërndarjen domain.


Sergej16.10.2017 në 23:15
Sa këtu Sergeev në mes të konsumatorëve :). A Malinga për 6 vjet. U përpoq zgjidhjen për scripts dhe të plotë të programit (p.sh. Sandblaster). Të gjithë kanë avantazhet dhe disavantazhet. Nëse dinjitetin e përqafuar të gjithë që të metat e të gjithë të fshehur dhe të hapur nga atëherë anash në më inopportune moment. Në hmailer unë ende nuk problemet e gjetur. Probleme të mundshme mund të ndodhin në të ndryshme dashuroj gjuhën versionet e Windows, por zhvilluesve të përgjigjet në mënyrë adekuate për të dhënë këshilla për meritat dhe të rregullojmë gjithçka gati për të fluturuar. Ju mund të pajtohen për një program modernizimi për JU PERSONALISHT dhe për mjaft mendtë para. Të tilla unë ende nuk e ka përmbushur ndonjë një zhvilluesi i saj. Respekt. Në Përgjithësi ajo është një program i shkëlqyer. Me të vërtetë një shumë kompetent dhe të pazakontë funkionalnoy. Të dy rishtar dhe të mirat do të qasjes 100 %. Të përdorin atë, ju duhet të keni një kuptim bazë të parimeve të marketingut milje ose disa herë për të rimendojmë kanali në YouTube. Unë rekomandoj për të gjithë.


Eugene17.08.2017 në 18:07
Programi është i mirë, me funksionet e saj për të përballuar në mënyrë të përsosur. Ka pasur një problem në këtë proces, por mbështetjen e teknologjisë ndihmuar për të zgjidhur.


Anton01.08.2017 në 17:43
Mbështetje e shkëlqyer! Pavarësisht nga gabimet e mia, dhjetë herë më të kafshuar dhe të ndihmohen për të konfiguruar programin.


Alex18.07.2017 në 12:50
Edhe një herë - në sajë të teknologjisë mbështetje! Pavarësisht "e vështirë technarchy" pozicion (kur vendimi qartë detyrë i takon klientit


Alexander10.07.2017 në 2:26
Ky është programi më të mirë nga të gjithë që është, letra të arritur çdo gjë, pa hyrë në spam, nuk është e vështirë për t'u kuptuar dhe edhe emocionuese, sepse rezultati është gjithmonë e këndshme. Sukses për ekipin tuaj!


Vitaly11.05.2017 në 15:53
Vendosi gjithashtu të lënë një rishikim për të ndarë përvojën tuaj! Kanë tërësia e programeve nga zhvilluesi, para se blerjen e programeve të bërë të gjitha duart e kaloi një gjysmë dite për të setup dhe instalimin scripts. Tani shumë kohë u lirua, shiko vetëm për të analisti dhe nëse nuk janë tashmë të marrë veprime të ndryshme! Unë uroj që zhvilluesit e suksesit dhe zhvillimit në këtë drejtim, si tregu nuk të caktuar që është aq e engrossed në automatizimin e gazetat e-mail. Dhe ata që mbështesin një shumë durim, ndonjëherë ai kërkoi të tilla pyetje palidhje)


Alex11.04.2017 në 19:38
Të pyetur për rishikim: veçantë kontrollin e mail në XHeater, pa dërgoni funksion. Përfundoi në 2 ditë. Shumë i lumtur që gjithçka është e përfunduar dhe nuk është e lehtë komunikimi me zhvillues.


Ivan24.03.2017 në 14:24
Unë dua të Shpreh mirënjohjen time për ekipin e teknologjisë. mbështetje. Unë nuk jam e veçantë, dhe kjo nuk është krejtësisht profilin tim (newsletter). Pra, jo të gjitha hollësitë e vet. Dhe nganjëherë unë vidë. Dhe mbështetje më ndihmon. Vetëm sot ndjehet si një idiot i plotë kur unë për 1 minutë tregoi se si punon çdo gjë. Dhe unë nuk bëri asgjë për 2 ditë. Shumë i ftohtë tech. mbështetje. Faleminderit djema.


Dimitri12.03.2017 në 22:57
Unë do të doja të falënderoj ekipin e këtij krijimi. Homologët e kam takuar, edhe pse, dhe të bëjë mailings për tre vjet. Nuk e di sa kohë do temën xservera, por kjo është aerobatics. Më të mirë në treg nuk ka asgjë në atë për para dhe jo konkurruese software. Epochta pi duhan në mënjanë. Thanks again zhvilluesit!


Anatoli09.03.2017 në 2:19
Unë jam i tronditur tre vjet më parë i paraparë dhe i ngrohur si ajo është tani quhet, domains tuaj me dorë. Tani plotë automatizimi - nëse funksionalitetin është konfirmuar e - në pa dyshim - ne do të besojnë në mrekulli.


Eugene18.02.2017 në 7:52
Thank you very much për këtë softuer. Unë fjalë për fjalë një ditë pas saj blerë, ka përpunuar më shumë se 20K. njerëz, unë kam të gjitha hollësitë nuk janë të depërtuar. Por unë mund të them se e-mail-i është në pushim, nga rruga e kam shumë!!!


Artem03.02.2017 në 16:22
Programi është i fuqishëm dhe që do të jetë atje në komentet tha në inboks patjetër do letra nëse ata bëjnë siç duhet jo vetëm kopje e dikujt.


Andrew09.12.2016 në 1:55
Shkruani djemtë zhvilluesit dhe mbështetje teknike. një i madh ju falënderoj për punën e tyre. Parë të programit, të cilat kanë bërë - një të vërtetë të vërtetë të ftohtë mjet për marketing email. Të dytë të mbështetjes që po ndodh në një nivel shumë të lartë. Shpejt, saktë dhe qartë. Nëse Ju jeni duke përdorur e-mail marketing - unë rekomandoj - të ndërmarrë nga një grup i programeve që Ju do të merrni shpenzimet tuaja shumë shpejt.


Sergej19.11.2016 në 21:10
Kam lexuar komentet, si gjithmonë)) ju Duhet të kuptojnë se djemtë - zhvilluesve të bëjë revolucion Siem produkt XMailer dhe shërbime të tjera. Shpenzuar të holla dhe për të blerë të gjitha ato që të ofrojnë, blerjen e kuptojnë se duke investuar në zhvillimin e projektit që është më e mira në segmentin e zvogëluar shpenzimet për krahut të majtë programe dhe skripte etj për një Scam. Të them ju falënderoj për zhvilluesit asgjë për të thënë. Një pjesë e madhe e sajë nga unë personalisht.


Alex19.11.2016 në 12:56
Ditë të mirë! Ju djema rock - dy të shpërndarjes me versionin e lirë (përkundër faktit se mbi 60% të parë ishte një vidhos deri për shkak të injorancës së sinonimayzer) - 80000 rubla e të hyrave neto. Blerë versionin e plotë në një zbritje. Ne do të vazhdojmë të punojmë!


Dimitri18.10.2016 në 17:25
Përdorni këtë ekip për një kohë të gjatë dhe e di djem shumë të mirë, vazhdimisht duke e bërë sugjerime për përmirësime, shumë tashmë e programit. Falenderoj për këtë. Me ardhjen e programeve të ndërlikuara në instalim server, të nisur e-mail ishte shumë më e lehtë. Inbox do të ju them se ju duhet të monitorojnë vazhdimisht dërguar, në rastin e goditi në spam për të marrë veprim, por kjo është thjesht për të bërë në qoftë se ju keni një kokë. I këshilloj të gjithë të mos jetë dembel, për të kuptuar dhe kuptoj email shpërndarja, reklamimi, më të lirë, nuk do të ndodhë.


Andrew18.10.2016 në 16:32
C duart e të gjithë të drejtë, vetëm 3 spamer sot nuk është më e rëndësishme. Filtra të zhvilluar orë dhe për të mbajtur deri me ato të vështira. Programi i thjeshtë si 3 pennies, nuk është vështirësia për të mos folur. Funksionalitetin e pasur, por zryashnoe. Në Kutinë në hyrje nuk është më shumë se 3% në gabim e 40% ose më shumë. Serioze spamming nuk do të punojë 100 paund, por gjëra të vogla, si postimeve tyre com.propozimet për një numër të vogël të adresave janë të mundshme. Ato.mbështetje stremnovato, thjesht dërgoni në Skype, por të reagojë menjëherë. Diçka si kjo


Fyodor12.10.2016 në 12:24
të gjitha kritikat janë blerë, por programi sucks. nuk punon


Ivan27.09.2016 në 2:08
Ditë e mirë për të blerë programin dhe xservers xspammer disa ditë më parë,i shumë e kënaqur! pasur funksionalitetin,më Parë ka punuar në skenar, mailwizz tani do të punojnë vetëm me xspammer, mbështetjen e teknologjisë gjithmonë në lidhje,në Përgjithësi, të gjithë shumë të lumtur!-) Faleminderit


Master19.09.2016 në 18:39
Program i madh, unë jam me ju në kompjuterin tuaj që nga viti 1993, dhe jo vetëm të parë të ndryshme, u përpoq nga e para. Skuadra është e madhe për hir të Mahnitshme të Punës Për Duart Që Rriten Nga Aty!!!!!!!!!!!! Faleminderit djema për punën tuaj të madhe!!!!


Nicholas18.09.2016 në 1:38
Nëse duart rritet jo nga ai vend, atëherë ky program nuk është për Ju.


Igor13.09.2016 në 9:53
Nuk e kuptoj programit. Nuk mund të provuar atë. Krijuar një letër dërguar për veten e tij, por letrën që shkoi. Ju duhet për të paguar 5000 FSHIJ. për të kontrolluar funksionimin e programit. Çfarë absurditet!!!!


Igor03.09.2016 në 19:00
Në aftësitë e saj xSpamer lë shumë prapa shumë nga konkurrentët e saj - ata vetëm mund të gëlltitet pluhuri... Kam provuar programe të shumta dhe scripts për të dërguar e-mail, por u ndal patjetër xSpamer. Kjo është një e vërtetë të kombinohen! Në një të përshtatshëm dhe të thjeshtë, ndërfaqe të shfaqur të gjitha nga tematika e bazave të të dhënave për mbylljen e kompjuterit pas prodhuar shpërndarjes. Mekanizmat e randomization i çdo gjëje dhe email-e dhe tekstet, dhe headers dhe llojin e dërguesit, dhe lidhjet, dhe shumë e pushimit - le të unikalizirovat ÇDO letër e qindra mijëra! Ndërtuar-në listën e të dy llojeve (rregullat për specifikat), të kërkoni në dispozicion të caktuara për dërgimin serverat... Unë nuk jam duke folur për atë, për të ndërtuar në mbrojtje nga e palogjikshme veprimet e përdoruesit, surpriza për dërgimin e servers, dhe madje edhe probleme me lidhjen e Internetit! Dhe krijuesit janë vazhdimisht vijnë dhe zbatimin e reja dhe të reja patate të skuqura! Dhe ka një forum ku ju mund të konsultoheni me bashkëpunëtorët...


George05.05.2016 në 16:51
Programi Xspamer shumë të përshtatshëm dhe të lehtë për t'u përdorur. Dhe ekipi Super. Ju falenderoj miqtë e madhe


Yulia Sokolova11.03.2016 në 21:55
Ky është programi më të mirë për email fushatat e marketingut sot - dhe unë jam i sigurt që ajo është dhe do të mbetet mirë si ato të shtuar më shumë dhe më të reja patate të skuqura. Për më tepër, duke përdorur tiparet e programit nuk kanë për të hipur ndryshme nga burime të tjera - ajo ka gjithçka: llogaritë për listat e postimeve (nëse nuk është përdorur serverat SMTP), dhe mjetet për maksimumin randomization, dhe një numër të pakufizuar të HTML templates ( në qoftë se ju dëshironi të dërgoni të gjallë të letrave dhe jo vetëm, duke përdorur një plain-text editor). Si dhe shumë më shumë informacion mbi anashkalojë filtra spam. Dhe gjëja më e rëndësishme është se programi mund të zotëruar edhe fillestar për të fituar para në Internet, si qasje të lirë në të kualitetit shumë të lartë të lirë hap-pas-hapi sigurisht, me më të ngjeshur, të detajuara video mësime për të punuar me programin kryesor guerile Guerile të Marketingut. ( Në Poparte të tillë sigurisht do të jetë në fitore). Si një fillestar për të fituar në internet ju keni nevojë para së gjithash të trafikut për projektin tuaj info-produkt, një tregtueshme produkt. Dhe vetëm në programin e Spamer do ta ndihmojë atë në formësimin e tij abonim bazë për të lira ( të gjitha opsionet e tjera kërkojnë investime të mëdha). Të mjaftueshme për të paguar 1000 rubla për licencë të ketë qasje në të gjitha mjetet, por është e vlefshme. Dhe kjo nuk është e gjitha: programi ka një shumë interesante dhe gipsey 2 dy-shtresore filialin e programit. Lidhur më shumë dhe të rritet me ne!


Ilya06.03.2016 në 18:27
Hi të gjithë. Të zotërojnë më shumë se 30 lloje të trafikut, por gjithmonë janë të shqetësuar nga fakti se marketing email mua jo. Bleu një bandë e programeve, scripts. Ai i instaluar dhe konfiguruar smtp server në VDS. Ende Inbox ka një maksimum 1-2%. Pas takimit me xspammer dhe përmes personale konsultimet me mbajtësit e shërbimit provds në fund mori inboks 30%. Rezultati është rritur me 15 herë!!!! Unë e kuptoj se sa për të randomize tekst, çfarë dhe sa ju nevojitet prokurë, çfarë settings janë të zjarrtë anti spam postare dhe si të shmangen ato. Super. Tani në Arsenalin tim 31 mjet i marketingut të Internetit. Do të rekomandojë. Nga rruga paguar version i software blerë smtp paguar në vetëm një javë. Faleminderit edhe për të ndërtuar në bazën e të dhënave 2gis në programin e vetë.


Oleg Ерофеев14.02.2016 në 0:15
Lexova komentet me lart dhe plotësisht pajtohem me Eugene, të tjerët me sa duket nuk e kanë provuar për të punuar me të vërtetë e programeve të ndërlikuara. Personalisht, e kam më të lehtë dhe më funksionale nuk shihet dhe u përpoq një duzinë e shërbimeve në internet dhe programet. Ju uroj mbarësi dhe përmirësimin në vazhdimësi të funksionalitetit në hap me kohën!


SEOBoss11.01.2016 në 16:36
Përdorni Xspamer për shpërndarje të saj e të dhënave rreth 1000 e-mail), të Mjaftueshme gjyq. Të gjithë vetëm të zgjidhet menjëherë. Fat i mirë për ekipin tuaj. Zhvillimin e projektit!


Sergej Викторович14.12.2015 në 13:19
Po, unë jam dakord, programi nuk është e thjeshtë, por unë vazhdimisht të komunikuar me mbështetjen teknike Menaxher, ai më tha se është këshilla dhe unë kam tashmë mjaft mirë zotëruar Issamerm. I përdorur këtë program për një kohë të gjatë, pasi versionin e dytë, tani u zhvendos për të tretë, ku ajo është shtuar shumë funksione të dobishme për mua. Në Përgjithësi, të gjithë të lumtur, u përpoq për të marrë shumë programe, por të gjitha shkronjat kanë tendencë të bien në spam, por me ndihmën e exsphere dërguar me sukses, tani i kam të gjitha detajet dhe mund të rregulloje gazetën. Cilësimet dhe të përshtatshme të mjaftueshme karakteristika!


Romani08.12.2015 në 14:06
Madhe programm. Cilësimet e komplikuar. Ju lutemi të bëjë aq e thjeshtë sa të jetë e mundur cilësimet dhe se diçka si "ekspert" mode.Të lënë komentet tuaja në lidhje me XMailer, XServers, XDomains, XHeater, Allion