Она што нашите корисници се вели за XMailer, XServers, XDomains, XHeater, Allion

cheap nfl jerseys
I do agree with all the ideas you have presented in your postcheap nfl jerseys china. They"re really convincing and will certainly work. Still, the posts are too short for newbies. Could you please extend them a bit from next time? Thanks for the post. cheap nfl jerseys https://twitter.com/jackyfeng98


where to find cheap nfl jerseys
Thanks a lot for sharing this with all people you actually understand what you are talking approximately! Bookmarked.postcheap jerseys, Please additionally talk over with my web site =). We may have a link change contract between us! where to find cheap nfl jerseys https://twitter.com/jackyfeng98


cheap nfl jerseys paypal
I have been exploring for a little for any high-quality articles or blog posts on this sort of area postcheap nike nfl jerseys. Exploring in Yahoo I at last stumbled upon this web site. Reading this information So i am happy to convey that I"ve an incredibly good uncanny feeling I discovered exactly what I needed. I most certainly will make certain to do not forget this web site and give it a look regularly. cheap nfl jerseys paypal https://www.cheapnfljerseysfreeshippngpro.com


[email protected]23.06.2020 во 22:50
Веб-сајт за 13 рубли по 1000 карактери, квалитет, гаранција, уникатност http://cllic.xyz/xr7


[email protected]13.02.2020 во 22:11
Selling Aged 2012 Twitter accounts General Information ?? Email Address Verified ?? All accounts come with full access to the original email that was used to create the account! ??8 years old ??Comes with little or no followers, following ??Comes with bio or profile picture Price $5 Only! Interested? - click buy now button. For Bulk 2012 Accounts only, Contact us @: https://sellaccs.net Skype & Telegram : congmmo ICQ : @652720497 Email : [email protected] . com


[email protected]01.02.2020 во 7:39
Selling Aged 2010-2012 Twitter accounts General Information Email Address Verified All accounts come with full access to the original email that was used to create the account! 8 years old Comes with little or no followers, following Comes with bio or profile picture Price $5 Only! Interested? - click buy now button. For Bulk 2012 Accounts only, Contact us @: Email: Email - [email protected] . com https://sellaccs.net Discord : CongMMO#9766 Skype & Telegram : congmmo ICQ : @652720497 Thank you!


googles27.03.2019 во 16:45
hello this post very interesting googles https://google.com/


googles26.03.2019 во 20:37
hi that submit so interesting googles https://google.com/


Дени20.11.2018 во 13:53
Збунет пребарување на програмата за да се топло-up сервери, што го најдов или не одговара на параметрите и функционалност или цена. Сосема случајно во некои видео слушнав дека постои таква програма Xheater купи неа, но тоа испадна дека на серверите на кој се поставени јас, за некои причина која не е поврзана со програмата, не е премногу вознемирен купив u момци Xserver, да бидам искрен, требаше малку време пред многу моменти мораше да погоди (на пример по инсталација на сервер на кој postmaster, тоа outputted грешка dkim и dmark и е наводно не е точно наведено, проблемот беше решен само reinstalled на оска и ре-инсталира pmta, на postmaster домен не беше отстранет, и откако ќе се ре-инсталира pmta домен софтвер не е потврдена). Значи, во основа на мека јас сум многу среќен, јас посакувам на момците не да се спречи развој на софтвер. Оние.поддршка е брза, времето на чекање во текот на работното време може да биде помалку од една минута.


Никола03.11.2018 во 11:34
Коментарите гледам некои позитивни. Негативен дека не се шири? Кога Ќе одговорат грубо кон клиентот, која бара повеќе од 2 прашања? Кога клиентот не зборува било погрдни зборови, и Менаџер за поддршка на отворено покажува дека клиентот не? Наводно клиентот се зборува, како ако тој е џентлмен? Овие се зборовите на Вашиот Менаџер. Кога Ќе го заклучите купи програмата и да го затворите пристап до нив? Програмата ќе се купи, но тоа не функционира, затоа што објави нова верзија и треба да се плати тоа повторно со 50% попуст, на крајот се скршени и ќе го затворите тековниот пристап до сајт и да разговарате итн? Да, Ќе прогласи цртичка во RPN и на сите.


Jura18.10.2018 во 10:04
При изборот на програми за мејлинг имаше избор на неколку опции на сајтови. Чисто случајно видов програма од XSPAMER. Запре неговиот избор за нив. Никогаш не жали мојот избор. Купив сет, кој се состои од четири програми. Програма комуницираат и се надополнуваат едни со други, да ги исполнуваат сите наведени критериуми. Постојано ажурирани. Во моментов јас ги сметаат за најдобри на пазарот. Оние.поддршка на највисоко ниво, веднаш реагираат на третман на клиентите и да се обезбеди високо квалификувани помош.Негативни критики за овие програми, мислам дека, се појави од оние луѓе кои не ја сфаќа или не сака да разбере. Развивачите на софтвер и техничка поддршка. Ви посакувам успех во развојот на нивните активности. На пазарот отворени и чесни професионалци имаат многу малку.


Иван24.06.2018 во 17:07
Програмата XHeater работи правилно, мојата функција е изведена. Барате пар со соседот програма на загревање, јас се најде на првата програма XHeater и го фрли на Уп. линкот за тоа, тој потпиша up и купи програмата.


Вјачеслав30.05.2018 во 2:10
Софтверот е многу кул, поставување на сервери на највисоко ниво да се постави на некој сервер само со инсталирање PMTA, ги имаше сите DNS записи да се регистрирате рачно да го инсталирате на серверот зеде 20-30 минути, сите податоци во Xservers возеше и сè отиде автоматски инсталиран, и што е најважно, по овие поставувања имаат сите писма без проблеми во inboks оди, брзина, јачина е во ред повлекува серверот во живо за долго време, ако точно мејлинг листата да се направи, јас сум многу задоволен, ви благодариме програмерите за таква кул програма, и многу поволни цени, јас дури би рекол дека тоа е многу евтини за таквите програми, како купив обука со скрипти 10 пати поскапи, и овие резултати не биле, во Принцип, јас препорачувам, јас апсолутно се допаѓа!


Mohamed Ruziev15.05.2018 во 17:23
Ќе Ви кажам за програмата, тоа само ме погоди. Не сум ја видел програми кои не се привлечени да со својата некои ситни добри својства и тогаш не би се намали пари за поддршка на услуги. На крајот, сите отиде како и обично. Не постои "оргазам" од купување таму. Но, тогаш наидов на програма Xmailer од момците Elinesoft. Е на место!!! Значи она што е употребата на оваа програма? И на крајот она што е таа прави? Објасни, бидејќи. Ако имате нивните производи, имаат своја база на клиенти и сакаат да комуницираат со нив душата на душата, оваа програма не е за Вас. И да се комуницира срце до срцето, не постои подобар начин од лични писма. Сега гулаби речиси лета, и на Пост на Русија, без разлика колку се обидел вашиот каприц не е задоволен. И сите да пишуваат писма на време и напор не е доволно. Тогаш сигурно се каже дека тоа е полесно пораки, ништо не е едноставна. Тука Ќе го претпоставам, но доколку имате клиенти со вашиот прст да се избројат. Напишал, sent - се чека на емоции...) И ако имаат над 1000 клиенти !? Тогаш што да правиме? И на крајот, знаете дека кутии на Вашите клиенти, но вашиот клиент е уште многу сопственици и супервизори кои ќе одлучуваат да биде вашиот љубовен разговор или не!? Ова е различно спам филтрите, тоа се граници на поштенските услуги од страна на бројот на пратки. Тогаш тие тврдат дека за вашиот прикачени датотеки и на линк во е-поштата не ни се допаѓа вашиот наслови кои ја опишуваат суштината на писмото содржат "стоп зборови". А таквите случаи се секој ден се повеќе и повеќе. Се разбира, следниот новости околу вашите производи, вие едноставно можете да го споделите на вашиот официјален веб-сајт и ги споделите со вашите клиенти доаѓаат во и погледнете наоколу. И ако треба да се види тоа право сега или подоцна овој ден. Не можете да ги добиете за да се погледне во Вашиот веб-сајт. Лична е-пошта и вашиот клиент еднаш на ден-check. Xmailer вашиот вест директно го става под носот на вашиот клиент, без оглед на тоа колку имате во она што поштенски услуги имаат кутии. Вклучувајќи ги сите опции на оваа програма, ќе биде во INBOX (примени). Програмата ќе Ви помогне да пишуваат писма, ги организира убаво со помош на бројни шаблони. Вие исто така може да се види дека, добив вашето писмо до примачот, се отвори вашата порака. Сите, повеќе од 20 кул алатки вклучени во оваа програма е посебна програма. Ако се соберат овие програми и да го конфигурирате на мејлинг листата на неговиот сопствен, месеци и време на пребарување не е доволно. И секоја фаза бара соодветни квалификации и искуство. Оваа програма е навистина бизнис алатка. Дури и ако имате со клиенти сите проблеми, таа Ви нуди подготвени база на 2-ГИС изграден во тоа. Вие треба да го изберат индустрија и испратете ги вашите предлози. Софтверот ви овозможува да се соберат потенцијалните клиенти од различни сајтови во два клика, до социјалните мрежи. Сите што сум напишал за Вас за оваа програма, е само врвот на ледениот брег. Со купување на лиценца за 2900 рубли(тоа беше поскапо од 5000 рубли ), ќе добиете неверојатен простор за e-mail маркетинг. Одговор!)


Константин14.05.2018 во 20:28
Користете xdomains и своите пари е повеќе од достоен за тоа. Прилагодувањата се едноставни,домени, што parses. Техничка поддршка е молња брзо одговори на сите прашања. Сите многу. Ви благодариме за такво чудо софтвер.


Администрација26.03.2018 во 22:47
Еве еден член на нашата помош портал на обновување на лиценци за нашиот софтвер, ако се смени системот и изгуби лиценца: https://blog.xspamer.ru/2018/03/24/перенос-и-восстановление-лицензий/ Ние само можеме да ја префрлите постоечката лиценца. Оние кои биле активирани, на основа на ова е исплата потврда и кориснички id која се користи за да го активирате лиценца. Ви благодариме за разбирањето!


Samvel26.03.2018 во 0:33
Купи програмата xdomains, за мојата работа не е заменливи. Откако ќе ја инсталирате оперативниот СИСТЕМ лиценца полета надвор да се опорави, треба да се обезбеди доказ за плаќање, јас не може да се разбере како да се направи тоа, но потоа сфатив дека се провери пристигнува на Yandex mail, но јас се чистат и работеле долго и тешко да се соберат изводи, проверете карти, итн. за да потврдите, уште активираната, но, тогаш повторно, очигледно оперативниот СИСТЕМ reinstalled, и сега повторно се потврди плаќањето и плати 500r. Секој е заштитена од измама, знаете, но тоа е подобро да испратите поединци. клучот и го користат за да го активирате програмата самостојно, како што е направено во еден од моите програми. Сега вкупната програма платени за, и може да го користите. Ќе треба да се купи нова.


Станислав07.02.2018 во 18:28
купи Xdomains , како и сè, спаси многу време и нерви во парсирање на домен, за набавка јас препорачувам!


Администрација26.01.2018 на 1:45
Како одговор на претходниот преглед Наталија од 25.01.2018 22:52 >>Зошто купување на програма xheater што не се обезбеди лиценца за скролување и да го активирате програмата отстранети Админ: Бидејќи клучот е дадена при купување на две или повеќе програми, кога ќе купите лиценца за една програма, за лиценца е активирана на серверот. >>оние кои плаќаат пари и ако лета оперативниот СИСТЕМ на компјутерот јас мора да се докаже кога и колку ќе плати за оваа програма, а тоа значи дека јас може да го користат на само еден компјутер Админ: Обновување на изгубените лиценца е преку поддршка со обезбедување на плаќање потврда со датумот и времето на плаќање на стариот ПРОЕКТ на кој се активира лиценца и новиот ПРОЕКТ за кој сакате да ја префрлите на лиценца. >>другите сакам да ги предупредам - купување на програма се однесуваат на лиценца за скролување ,можеби ако летаат надвор од оперативниот СИСТЕМ или само одлучи да работи со можностите што ги имаат ова нема.... Админ: Обновување на постапката опишана погоре, прирачник за пренос на лиценцата за авто-активирање на друг компјутер под помош->About->лиценца за пренос. Не може да трансфер независно бесконечен број на пати! Ви благодариме за Вашето мислење! Со почит, Elinesoft. На Проектот XSpamer.ru


Наталија25.01.2018 во 22:52
Јас сакам да ве прашам развивачите на овие програми - зошто купување на програма xheater што не се обезбеди лиценца за скролување и да го активирате програмата избришани оние што плаќаат пари и ако лета оперативниот СИСТЕМ на компјутерот јас мора да се докаже кога и колку ќе плати за оваа програма, а тоа значи дека јас може да го користат на само еден компјутер, затоа што постојат околности кога луѓето да работат од далечина од дома и дека сега ти за пренос на лиценцата за ДРУГИТЕ.компјутер треба да се обрне 500r .плаќање ќе лиценца се бара да им даде клучевите и излегува ќе купи воздух не секој има можност да работат на еден компјутер .за TP каже ниту лоши, ниту добри, не сакам толку помош од нив ќе не чекаат .за програми, но јас ги купи сите 4 Парчиња може да otospitsya само позитивно ,да ги разбере лесно, дури и за почетници и момците навистина си ја знаат својата работа .во Принцип програмата е голема , како и за мене нема подобар софтвер од овие момци.почит кон вас .но, јас побара од вас да ми даде клучот за програмата xheater и другите сакаат да го предупредат - купување на програма се однесуваат на лиценца за скролување ,можеби ако летаат надвор од оперативниот СИСТЕМ или само одлучи да работи со можностите што ги имаат ова нема....


Анастасија05.12.2017 во 19:25
Програмата е одлична, што може да се разбере дури и без длабоки знаења во оваа област. Ви дозволува да зачувувате пристоен износ на буџет за реклами, за одговор од поштенската листа навистина е! Ви благодарам многу за софтвер!


Олег30.10.2017 во 13:37
Добар ден. Програмата XMailer не е лошо и функционални - нема поплаки. Но, како XHeater, тогаш тоа е работа да се направи. Прво кога overclocking нов домен, 95% на пораки не само да падне во вашата спам, и сите mail услуги на писмо не помине, се отстранува без можност порака за испорака на addressee. Мислам дека причината е во тоа што кога ќе се создаде пораки, можете да вметнете го само насловот, телото на е-поштата и линк (или воопшто нема врска). Евалуација на такви пораки e-mail услуги, вклучувајќи анти-спам услуги како што се: mail-tester.com тешко даваат подобри проценката е речиси до 5, и тоа е познато на машина пиштол спам. Спроведување способност да вметнете слики (и потоа сè ќе биде многу поинтересна) со што значително ќе се зголеми за испорака на писма до крајната дестинација во dispersal домен.


Сергеј16.10.2017 во 23:15
Колку тука Sergeev меѓу клиенти :). Дали Malinga за 6 години. Се обиде на решение на скрипти и комплетна програма (на пр. Sandblaster). Сите имаат свои предности и недостатоци. Ако достоинство прифатија сите дека недостатоците на сите скриени и да се отвори тогаш странично во повеќето inopportune момент. Во hmailer јас уште нема проблеми се најде. Можни проблеми кои може да се појават во различни фенси јазични верзии на Windows, но на програмерите да одговорат адекватно да ве советува за основаноста и поправи сè речиси на мува. Можете да се договорат за модернизација на програмата за ВАС ЛИЧНО и за сосема нормален пари. Како јас се уште не ги исполнуваат ниту еден претприемач. Почит. Во Принцип тоа беше одлична програма. Навистина многу компетентни и необичен funkionalnoy. Двете почетниците и аргументи ќе пристап 100 %. За да го користите треба да имаат основно разбирање на принципите на маркетинг миле или неколку пати да го преиспита својот канал на YouTube. Препорачувам на сите.


Јуџин17.08.2017 во 18:07
Програмата е добра, со своите функции за да се справат совршено. Има беше проблем во процесот, но техничка поддршка помогна да го реши.


Антон01.08.2017 во 17:43
Одлична поддршка! И покрај моите грешки, десет пати chewed и помогна да се постави на програмата.


Алекс18.07.2017 во 12:50
Уште еднаш - благодарение техничка поддршка! И покрај "тешко technarchy" позиција (кога одлуката очигледно задача е кај клиентот


Александар10.07.2017 во 2:26
Ова е најдобрата програма од сето тоа е, буквите се постигне сè, без да навлегува во спам, не е тешко да се разбере, па дури и возбудливо, бидејќи резултатот секогаш е пријатен. Успехот на вашиот тим!


Vitaly11.05.2017 во 15:53
Одлучи да ги остави преглед да го споделите вашето искуство! Има цела низа на програми од инвеститорот, пред купување на програми направени сите раце помина половина ден за подесување и инсталација на скрипти. Сега многу време беше објавен, погледнете само да аналитичар и ако не е веќе преземање на различни активности! Посакувам програмерите успех и развој во оваа насока, како што на пазарот веќе одредени, кој е толку engrossed во автоматизација на е-пошта билтени. И оние поддршка многу трпение, понекогаш тој побара вакви глупави прашања)


Алекс11.04.2017 во 19:38
Прашани за ревизија: посебна проверка на e-mail пораки во XHeater, без испрати функција. Заврши на 2 дена. Многу среќни што сè е финализиран и не е лесно комуникација со инвеститорот.


Иван24.03.2017 во 14:24
Сакам да ја Изразам мојата благодарност до тимот техника. поддршка. Јас не сум посебна, и тоа не е целосно мојот профил (билтен). Па не се сите суптилностите на сопствените. И понекогаш и јас завртка. И поддршка ми помага. Само денес се чувствува како комплетен идиот кога јас за 1 минута покажа како се работи. И јас не направи ништо за 2 дена. Многу кул техника. поддршка. Благодарам момци.


Дмитриј12.03.2017 во 22:57
Јас би сакал да се заблагодарам на тимот на овој создавање. Колеги јас се исполнети, иако, и не конверзација за три години. Не знам колку долго ќе тема xservera, но тоа е aerobatics. Подобро на пазарот не постои ништо друго во тоа за пари и не се конкурентни на софтвер. Epochta пуши на маргините. Ви благодариме повторно за програмери!


Anatoly09.03.2017 во 2:19
Јас сум шокиран пред три години пропишани и загреани како што е сега, се нарекува, вашиот домени рачно. Сега целосна автоматизација - ако функционалност е потврдено - не се сомневам - ќе веруваат во чудо.


Јуџин18.02.2017 во 7:52
Ви благодарам многу за софтвер. Јас буквално на ден по нејзиното купување, има обработени повеќе од 20K. луѓе, јас ги имаат сите суптилностите не навлезе. Но, можам да кажам дека e-mail е на одмор, од начинот на кој јас се тоа премногу!!!


Artem03.02.2017 во 16:22
Програмата е моќен и кој ќе биде таму во коментарите се вели во inboks дефинитивно ќе писма ако ги правилно, не само да копирате некој.


Андреј09.12.2016 во 1:55
Пишување на момците програмери и техничка поддршка. огромна благодарност за нивната работа. Прва програма, која тие не - навистина навистина кул алатка за e-mail маркетинг. Второ - поддршка се случува на многу високо ниво. Брзо, точно и јасно. Ако Сте користење на e-mail маркетинг - јас препорачувам - потрае од збир на програми - Ќе добиете трошоци многу брзо.


Сергеј19.11.2016 во 21:10
Читам коментари, како и секогаш)) Мора да се разбере дека момци - програмерите се направи револуција Siem производ XMailer и дополнителни услуги. Потрошени пари и купи сите кои тие ги нудат, за купување разбере дека вложувањето во развој на проектот е најдобар во својот сегмент, намалено трошење на левицата програми и скрипти и сл до Измама. Да ви кажам благодарам на програмерите ништо да се каже. Огромна благодарност од мене лично.


Алекс19.11.2016 во 12:56
Добар ден! Вие момци рок - две дистрибуција со бесплатна верзија (и покрај фактот дека 60% од првиот беше зафркнам поради непознавање на sinonimayzer) - 80000 рубли на нето-приход. Купи целосната верзија со попуст. Ние ќе продолжиме да работиме!


Дмитриј18.10.2016 во 17:25
Користете го овој тим за долго време и знаат момците многу добро, постојано правење предлози за подобрувања, многумина веќе програма. Им се заблагодариме за тоа. Со доаѓањето на комплексни програми за инсталација на сервер, стартување на е-пошта е многу полесно. Inbox ќе ви каже дека треба да се следи постојано испраќање, во случај да удри во спам да преземе акција, но ова е едноставно да се направи ако имате главата. Советувам сите да не се мрзливи, да се разбере и сфати e-mail дистрибуција, рекламирање, поевтини не се случи.


Андреј18.10.2016 во 16:32
В раце сите во право, само 3 spamer денес е актуелен. Филтри за развивање на час и да остане во чекор со нив тешко. Програмата едноставно како 3 пени, постои тешкотија за да не зборува. Функционалноста богат, но zryashnoe. Во дојдовното Сандаче е не повеќе од 3% на грешка од 40% или повеќе. Сериозни спамирање не ќе работат за 100 килограми, но малку работи, како и мејлинг нивните com.предлози за мал број на адреси се е можно. Оние.поддршка stremnovato, само испрати во Skype, но веднаш реагираат. Нешто како ова


Fyodor12.10.2016 во 12:24
сите критики се купи, но програма смрди. не работи


Ivan27.09.2016 во 2:08
Добар ден,купи програмата и xservers xspammer неколку дена,многу задоволен! богата функционалност,Претходно работел на сценариото, mailwizz сега ќе работи само со xspammer, техничка поддршка и секогаш на конекција,во Принцип, сите се многу среќни!-) Ви благодариме


Master19.09.2016 во 18:39
Одлична програма, јас сум со вас на вашиот компјутер од 1993 година, и не само што видел различни, се обиде од нула. Тимот е огромен gracefulness за Неверојатна Работа За Раце Кои Растат Од Таму!!!!!!!!!!!! Ви благодарам момци за вашата голема работа!!!!


Никола18.09.2016 во 1:38
Ако на рацете растат не од тоа место, тогаш оваа програма не е за Вас.


Игор13.09.2016 во 9:53
Не го разбирам програма. Не може да се тестира. Создадена во писмото испратено до себе, но буква отиде. Треба да се плати 5000 БРИШЕЊЕ. да се провери работата на програмата. Она што глупости!!!!


Игор03.09.2016 во 19:00
Во неговите способности xSpamer остава далеку зад себе многу од своите конкуренти - тие само може да се проголта прашина... Јас се обидов бројни програми и скрипти за да праќате е-mail пораки, но дефинитивно престана xSpamer. Тоа е вистинска комбинираат! Во удобен и едноставен интерфејс прикажани сите од тематски бази на податоци за исклучување на компјутер по произведен дистрибуција. Механизми на randomization на сè и на пораки и текстови, и со глава, и тип на испраќачот, како и линкови, и многу од останатите - нека unikalizirovat СЕКОЈА буква од стотици илјади! Вграден-во црната листа на два вида (правилата за спецификите), пребарување за достапни домени за испраќање на сервери... Јас не зборувам за тоа дека вградената заштита од нелогични постапки на корисникот, изненадувања за испраќање на сервери, па дури и проблеми со Интернет конекцијата! И креаторите се постојано доаѓа до и имплементација на нови и нови чипови! И таму е форум каде што можете да го консултирате со соработници...


Џорџ05.05.2016 во 16:51
Програмата Xspamer многу удобен и лесен за употреба. И тимот Супер. Ви благодариме големи пријатели


Yulia Sokolova11.03.2016 во 21:55
Ова е најдобрата програма за е-мејл маркетинг кампањи денес - и јас сум сигурен дека таа е и ќе остане најдобро како што додадени се повеќе и повеќе нови чипови. Згора на тоа, со користење карактеристики на програмата не треба да се вози на разни други ресурси - тоа е сè: на сметки за мејлинг листи (ако не се користи нивното SMTP сервери), и алатки за максимална randomization, и неограничен број на HTML templates ( доколку сакате да ги испратите шарени писма, а не само со користење на обичен текст едитор). Како и многу повеќе информации за заобиколат спам филтри. И најважното нешто е дека програмата може да господар дури и почетниците, за да заработите пари на Интернет како што се слободен пристап до многу висок квалитет слободен чекор-по-чекор разбира, со најмногу компресирани, детални видео лекции за работа со програмата од главните герилски Герилски Маркетинг. ( На Poparte ваков курс ќе биде во водство). Како почетник да заработи онлајн треба прво и основно сообраќај кон вашиот проект info-производ, а се продава производот. И само програма Spamer ќе му помогне во обликувањето на својот претплата база за слободен ( и сите други опции бараат огромни инвестиции). Доволно да плати 1000 рубли за лиценца да имаат пристап до сите алатки - но, тоа е достоен за тоа. И тоа не е сè: на програмата е многу интересна и gipsey 2 two-tier affiliate програма. Поврзете повеќе и расте со нас!


Ilya06.03.2016 во 18:27
Здраво на сите. Поседуваат повеќе од 30 видови на сообраќај, но секогаш се пречи од страна на фактот дека е-маил маркетингот не ме. Купи еден куп на софтвер, скрипти. Тој инсталиран и конфигуриран smtp сервер на VDS. Уште Inbox има максимум 1-2%. По средбата со xspammer и преку лични консултации со носителите на услугата provds конечно доби inboks 30%. Резултатот е зголемена за 15 пати!!!! Јас разбирам како да се randomize текстот, што и колку ќе треба proxy, што поставки се отпуштање на анти спам поштенски и како да ги избегнете. Супер. Сега во мојот Арсенал 31 алатка за Интернет маркетинг. Би го препорачал. Патем платена верзија на софтвер купен smtp се исплатеше во само една недела. Исто така, благодарение на вграден во базата на податоци 2gis во самата програма.


Олег Erofeev14.02.2016 во 0:15
Јас читам коментари погоре и целосно се согласувам со Јуџин, други очигледно не се обиделе да работат со навистина сложени програми. Лично, јас полесно и повеќе функционални не го видел и се обидел подари на онлајн услуги и програми. Ви посакувам просперитет и континуирано подобрување на функционалноста во чекор со времето!


SEOBoss11.01.2016 во 16:36
Користете Xspamer за дистрибуција на неговата база на податоци на околу 1000 e-mail), Доволно пробна верзија. Сите само подредени надвор веднаш. Со среќа на вашиот тим. Развивање на проект!


Сергеј Викторович14.12.2015 во 13:19
Да, јас се согласувам, програмата не е едноставен, но јас постојано комуницираат со техничка поддршка Менаџер, тој ми е совет и јас сум веќе прилично добро владее Issamerm. Користи оваа програма долго време, бидејќи втората верзија, сега се пресели во третата, каде што се додава многу корисни функции за мене. Во Принцип, сите среќни, се обиде да добие многу програми, но сите букви имаат тенденција да падне во спам, но со помош на exsphere испратена успешно, сега добив сите детали и да се прилагодите на билтенот. Прилагодувања, и соодветно доволно карактеристики!


Роман08.12.2015 во 14:06
Голема програмирање. Прилагодувања комплицирано. Ве молиме бидете што е можно поедноставни settings и дека нешто како "експерт" режим.Оставете ја вашата повратна информација за XMailer, XServers, XDomains, XHeater, Allion